Mercedes-Benz /.

Karburanti.

com. .

Kërkoni shpallje në MerrJep.

Çmimi eur2800.

Viti. . Ne kemi makina Mercedes-Benz për shitje: të reja dhe të përdorura Mercedes-Benz në kushte të mira.

Gjej C class ne.

. Toggle navigation. Mercedes-Benz.

C class ne shitje në Gjithë Shqipërinë. .

.

Ofertat per Mercedes-Benz ne shitje në Gjithë Shqipërinë.

Prishtinë Sot, 02:44. 900 €.

Kilometrazha: 30 000. 27 Mar 15:02.

.
Model tjetër , 3551.
28 shikime.

.

00.

I/e përdorur Blu 1999' Mercedes-Benz C-Class - Naftë 2200 cc Automatike 380000 km. Gjej C class ne. .

Vetura,gjejmakina. Blini 2005' Mercedes-Benz C-Class në motors. . Ju mund të shesin Mercedes-Benz tuaj falas ose të blerë Mercedes-Benz pranë jush - të paguajnë më pak për të drejtën e vlerësuar përdorur makinën Mercedes-Benz apo të blerë makinë të përdorur motors. Toka në Shitje Toka në shitje me foto www. .

Çmimi eur2400.

Kërko per Mercedes-Benz E 220 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. C class ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje shes blej makina shes makina me keste makina ne shitje te lira makina ne shitje te lira me letra golf 5 automat golf 5 ne shitje makina ne shitje sot audi a4 ne shitje makina ne shitje durres.

.

Eksploro njoftimet për Mercedes-Benz C 180 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme.

C-Class; Naftë; 1999; 25 000 - 29 999; Manual; Targa Shqiptare; Tiranë 1 July 2021 15:05.

.

.